Nasz partner – Firma MiP Data Recovery powstała po to, by świadczyć usługi profesjonalnego odzyskiwania oraz kasowania danych z elektronicznych nośników informacji.

Problem utraty danych może dotknąć każdego, dlatego szczególnie teraz – w dobie rozkwitu branży IT pojawiło się ogromne zapotrzebowanie na usługi przywracania dostępu do danych. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż w obliczu utraty cennych informacji ich odtworzenie zlecić należy wyspecjalizowanemu podmiotowi.

Naszymi atutami są:

Doskonale wykwalifikowana kadra pracowników, posiadająca ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych, nieustannie podnosząca swoje umiejętności.

Stojące na najwyższym światowym poziomie zaplecze technologiczne, w tym profesjonalnie wyposażone laboratorium wraz z komorą bezpyłową, umożliwiającą pracę na otwartych nośnikach.

Bogata baza nośników, stanowiących źródło części zamiennych.

Pewność i bezpieczeństwo pozostawionych u nas nośników oraz zapisanych na nich danych, realizowane przez przyjętą w naszej firmie politykę poufności.

Możliwość przyspieszenia prac poprzez ofertę trybu ekspresowego.

24-godzinny support.

Wszystko to sprawia, iż posiadamy niezwykle wysoki wskaźnik skuteczności przywracania dostępu do danych utrzymujący się na poziomie:

89% w przypadku uszkodzeń logicznych

99% w przypadku uszkodzeń elektroniki
88% w przypadku uszkodzeń mechanicznych